Yardımcı olalım

Merhaba! Sitemizdeki veri büyüklüğü yedeklemelerde sıkıntı çıkaracak boyutlara ulaştığı için, yazıldığı tarihten bu yana 1.000 adetten daha az ziyaretçi almış bütün yazıları sildik,bu nedenle tarafımızca bu sayfaya yönlendirildiniz.

Görmek istediğiniz konu çok önemli ise ve alternatifi yok ise yorum kısmından görmek istediğiniz yazıyı bildirin. Yorum yazarken mail adresinizi de belirtmeyi unutmayın. İçerik mail adresinize gönderilecektir.

Not: işbu yazıt geçicidir. Tamamen silinen ve silinmeye devam eden ilgili içerikler google.com ve diğer arama motorundan silinene kadar (yaklaşık 60 gün) yayında kalacak. Sonrasında tamamen silinecektir. Sadece benzersiz ve alternatifsiz içerikler konusunda yardımcı olunacaktır. Alternatifi ve benzeri olan içerikler için geri çıkıp farklı siteleri kontrol ediniz! İlgi ve alakanız için teşekkürler.

yardım gerekiyor

3 hakkında “Yardımcı olalım” görüş

    1. Dikkatle okudum sanırım ben bir hata yaptım inşaALLAH benim Horozlar ölmez HIPRAVIAR aşısını 6 adet Hint horozuma enjeksiyonla paylaştırdım ve 6 adet Hint horozumun boğazlarına şırıngayla verdim acaba fazlamı olduki dozajı bana yardımcı olursanız sevinirim . yıldamı hangi aylareda hangi ilaçları hangihastalıklara ne ilacı vermeliyim HİNT HOROZ ve Hint Tavuklarına

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir