Kategori: Teknoloji

AMPL kripto para airdrop hakkında

AMPL kripto para birimi airdrop yaparak eskiden ampl ile etkileşimde bulunmuş kullanıcılara çeşitli miktarlarda yeni çıkartmış olduğu token AMPLFORTH tokeni hediye etti. Geçen yaz 1 ay boyunca ampl yatırımı yapmıştım. Bundan kaynaklı olarak bana da yaklaşık 20 bin tl değerinde hediye token gelmiş.

Kripto paraların çalınması mümkün mü?

Kripto paralar ile hayatımıza yeni güvenlik açıkları da giriyor olsa da aslında bir kripto paranın çalınması, evinizdeki altınların veya cüzdanınızın çalınmasıyla benzer bir durumdur. Kripto parayı da diğer şeyler gibi iyi koruyamadığınız zaman çalınma riski vardır.

#ChainLink fiyatı 2021’de ne olacak?

Link fiyatı yazı yazdığımız şu dakikalarda 16,75$ seviyelerindedir. #Chainlink erken ETH gibi hareket ediyor. Benim 2021 beklentim 50$ üzerindedir. Özellikle Şubat-Mart ayları Bitcoin dominance düşüşüyle daha da verimli bir süreç olabilir.

Market psikolojisi: borsada nasıl para kazanılır

Merhaba arkadaşlar. Bu yazıyı iş olsun diye yazadım, borsada yüklü miktarda para batırmış ve yüklü miktarda para kazanmış biri olarak paha biçilemez bir şeyi, tecrübelerimi paylaşmak için yazdım. Burada okuyacaklarınızı herhangi bir youtuber’ın kanalındaki videoda bulamazsınız. O yüzden sıkılmadan okuyacağınızı düşünüyorum. Lafı uzatmadan konumuza dönersek:

Galatasaray ve Trabzonspor Token hakkında

Günümüz dijital dünyası hızla büyüyor. O kadar hızlı ki insanlar artık yeniliklere anlık ulaşamıyor. Geçtiğimiz aylarda Galatasaray ve Trabzonspor GAL ve TRA token’larını piyasaya sürdüler. Ben de bunlar hakkında fikrimive analizimi çok kısa paylaşmak istedim.

Ripple davası ve detaylar

Geçtiğimiz günlerde facebookun kripto parası ripple güzel bir yükselişle %200 civarlarında değer kazanmış, ancak dava haberleriyle yeniden sert değer kaybetmişti. Kripto piyasasında başladığım günden beri bu tür davalarla ortam gerilmeye çalışılmakta, fiyatlar manipüle edilmektedir.

Base Protocol (BASE) nedir? Nasıl çalışır?

Merhaba arkadaşlar. Bugün bu tokeni araştırdım. İngilizcem çok iyi olmadığı için bazı hatalarım olabilir ancak anladığım kadarıyla size aktarmaya çalışacağım. Kripto piyasasında yeni sayılacak bir token olan “BASE” AMPL token türevi dinamik bir arza sahip.

YFLink nedir? YFL incelemesi

YFLink ve diğer alt defi projeleri yearn finance popülerliğinden sonra oldukça artmıştır. YFL yani yearn finance link ise Linkchain yatırımcıları için çıkartıldı. Bunların genel olarak çalışma sistemleri ve projeleri benzerlik gösterse de içerik bakımından biraz farklılıklar taşıyabilir.