Prom coin nedir? Geleceği var mı?

Yazımı yazım an itibarı ile (6 Ağustos 2021) 12 dolar civarlarındadır. Çok kısaca prom coin nedir bahsetmek istiyorum. Prom coin, Prometeus Labs şirketi tarafından geliştirilmiş olup, gerçek dünyadaki sorunları çevrimiçi olarak çözümlemeyi hedefleyen bir ekosistemdir. Peki bu gerçekten yatırım için iyi bir proje olabilir mi?

Yazardan prom coin yorumları

Uzun uzun beyaz sayfaları hiçbirimiz okuyamıyoruz. Buna vaktimiz yok. Birçok coini ve teknolojisini yüzeysel olarak inceliyoruz. PROM için yaptığım incelemelerde genel kanaatim gerek kısa vade gerekse orta vadede kabul edilebilir bir coin olacağı yönündedir.

Bilginin günümüzde ciddi bir öneme sahip olduğunu biliyoruz ilerleyen süreç ise yaşantımızda kaliteli bilginin önemini açığa çıkaracaktır. Kaliteli ve gerçek bilgiler nerede ve nasıl elde edilir. İşte bunun cevabını bilgi yönetimini bireyden alıp topluluğa vermekle bulacağız. Biz teknoloji üreten bütün şirketleri incelediğimizde artık topluluğun bilgisine önem verdiklerini görüyoruz. İşte bu nedenle topluluğa ait doğrulanmış bilgilerin de değerini koruyacağına inanıyorum.

PROM bu bilgi ağındaki bir parçadır. Elbette yeni projeler çıksa bile ben yatırımımın %80’lik bir bölümünü prom coinde tutmaya devam ediyorum. Beklentim merak edilirse; 12$’lık seviyenin 180$’lara geleceğine inancım var. Bu inancın kaynağı da yine bilgidir.

prom