Kategori: Öneriler

Çapa motoru tavsiyesi 2021-2022

Çapa motoru makineleri tarımsal küçük işlerde kullanılabilecek çok elverişli yardımcı araçlarımızdan birisidir. Ben de kullananlardan aldığım cevaplar sonucu çapa motorumu satın almış birisi olarak bu yazıda sizlere çapa makinesi tavsiyesinde bulunacağım.

Motorlu testere öneri

Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlerle odun testereleri hakkında bilgi paylaşacağım. Kış mevsimine girdik sayılır. Bahçelerde kesilmeyi bekleyen kuru ağaçlar var malum… Şimdi ben sizi ziyaretçi olarak değil kardeşlerimiz gibi görerek önerilerde bulunacağım.

15’li karton yumurta viyolü

Ürünü sattıran şey ambalaj diyemesek bile ambalajın ürünün satılması hakkındaki etkisini bu işle ilgilenen herkes çok iyi bilir. Bu yüzden ürünlerimizi en iyi şekilde ambalajlamaya özen gösteririz. Bunu yaparken de maliyetleri göz ardı edemeyiz. Bugün size 15’li karton viyolü en uygun fiyata satın almanız konusunda ipucu vereceğim.

Whatsapp durumları 2017-2018

Bu başlıkta sürekli güncel olarak whatsapp durumlarını paylaşacağım başlıktır. Sürekli güncelleneceği için sık kullanılanlara eklemenizi öneriyorum. Whatsapp durumlarını çok değiştirenler de bu sayfayı takip edebilirler. Çünkü sürekli yeniler eklenecektir.

Jilet izi silme TCA

Merhaba arkadaşlar. Bazılarımız psikolojik nedenlerle, bazılarımız kazara, bazılarımız arkadaş çevresi etkisiyle koluna jilet atıyor/kesiyor. Peki bu izlerden kurtulmak mümkün mü? Bugünün bize sunduklarıyla; evet diyebiliriz.

Fare kapanı yapımı 2017

Merhaba arkadaşlar. Birçoğumuz çeşitli şekillerde fareleri yaşam alanlarımızdan uzaklaştırmaya çalışırız. Bazıları zehir, bazıları kapan, bazıları ise elektronik cihazlar kullanır. Ancak bunların hepsinin bir olumsuz tarafları vardır. Bu yazımızda maliyetsiz ve çevreci kapanımı sizlerle paylaşacağım.

İtimat setüstü ocak nasıl?

Merhaba arkadaşlar. Ev hali sürekli bir şeyler lazım oluyor. Bazı eşyalar bozulurken bazen ise ihtiyaçlar artıyor. Biz bu konumuzda en çok kullandığımız eşyamız; ocak hakkında bahsedeceğiz. İtimat marka ocakları anlatacağız.

İnverter kaynak makinesi nedir?

Merhaba arkadaşlar. Kümes ekipmanları tasarımında sürekli demir/alüminyum kaynatma gerektiği için bir kaynak makinesi almam gerekti. Biraz araştırma yaptığımda inverter makinelerin bana daha uygun geldiğini anladım. İhtiyacı olan arkadaşları da bilgilendirmek istedim.