İslami sohbet

İslami sohbet ve islami chat siteleri günden güne gelişmekte olan ve yeni teknolojilerle donatılan bir eş zamanlı sohbet ağıdır. Dinimiz İSLAM üzerine sohbetlerin yapıldığı bu siteler aracılığı ile boş vakitlerinizi gerek siteyi takip ederek gerekse sohbetlere katılarak değerlendirmeniz mümkündür. Dilerseniz dini sohbet’in yanında gündemle alakalı konular hakkında da sohbetler kurabilir, diğer insanların fikirlerini alabilirsiniz.

Modern teknolojinin getirdiği imkanlar sayesinde insanlar artık birbirleriyle hızlı iletişim kurmaktadır. İslami sohbet ise bu teknolojiyi dini düşünceler üzerine hizmet veren bir site altında düzenlemiş ve hizmete sunmuştur. Hz. Muhammed (s.a.v) efendimizin hayatından kesitler, sahabeler hakkında sohbetler sadece islami sohbet kalitesiyle yapılabilir. Sohbetin temelini oluşturan amaç Allah rızası olmalıdır. Bu amaca uygun bir sohbet edebildiğimizde bu rızaya uygun bir iş yapmış olacağız. Kuran ayetleri hakkında aklınıza takılan sorular da dahil olmak üzere tüm sorularınızı kanalda bilgili olan insanlara sorabilir, bilgi almaya çalışabilirsiniz. Site aynı zamanda islami sohbet odaları servisi sunmaktadır. Bu servis aracılığı ile din konusunda hassas davranmak isteyen erkek veya bayanlar sadece yazışmaların gerçekleştiği, ses görüntü vb. materyallerin bulunmadığı bu ortamda kendilerine uygun eş adayları bulabilirler.

islami-sohbet

Kanalı ve islami sohbet odalarını kötü amaçla kullanan insanlar her sitede olduğu gibi burada da olacaktır. Bu kişileri tesbit ettiğiniz takdirde kanal aoplarına veya yönetici adminlere bildirip kanaldan seri bir şekilde uzaklaştırılmalarını sağlayabilirsiniz. Yazışmak istemediğiniz kişiler varsa bunlarıda engelleme butonunu kullanarak engelleyebilirsiniz. Bu konuda teknik bir yardım almak isterseniz #help kanalını ziyaret edebilirsiniz. İyi sohbetler dileriz.