Kategori: Her telden

Yeter sebep ilkesi – Leibniz

Tanrı, enerji ve evren hakkında daha detaylı araştırmaya başladıktan sonra aslında aradığım cevapların bir-çoğunun dinlerden çok Felsefe’de olduğunu gördüm. Bu konularda en güzel içerikleri üreten youtube kanallarından birisi de Dilozof kanalı. Şahsıma film izlemeyi dahi unutturan Felsefe içerikli birçok videoya bu kanaldan ulaşabilirsiniz.

Tavuklar hakkında bilgi

Tavuklar hakkında bilgi almak ve çeşitli çözüm önerilerini bulabileceğiniz geniş içerikli sitemiz tavukbak.com açılmıştır. Sitemiz üyeliksiz ve ücretsizdir. İçeriklerimizin izinsiz kopyalanması yasaktır. Tavuklar hakkında sormak istediğiniz her şeyi yorum kısmından sorabilirsiniz. Sitemiz: tavukbak.com.

Borsada çok para kaybettim? Ne yapmalıyım?

Merhaba arkadaşlar. Ben bir blog yazarıyım. Şimdi para kaybeden bunalıma giren ve ne yapacağını bilmeyen arkadaşlarıma yol göstermek adına bu yazıyı kaleme aldım. Google’dan bana rahat ulaşın diye de böyle bir başlık seçtim. Günümüzdeki video içeriklerden dolayı kimse yazı okumak istemiyor ama bunu okursanız size faydası olacak.

Kahramanmaraş halı yıkama şirketi 2020

Halı yıkama hizmetinin günden güne geliştiği şu dönemde gerçek bir yıkama hizmeti bulmak son derece zorlaşmıştır. Halı yıkamacıların birçoğu ne yazık ki işini yeterince iyi yapamıyor ve bunun faturasını da yine müşteri ödüyor.

Onay bekleyen yorum vs. ben

Siteye yazılan yorum sadece “filtrelenme” işi için onay sırasına girmiyor. Aynı zamanda -normal şartlar altında- hepsi okunup gerekli olanlara cevap verilmesi gerekiyor. Bazı site yöneticileri cevap verme zahmetine girmiyor o ayrı konu…

12-H sınıfı anısına

“Lan her şeyi yazıyosun yapma şu vefasızlığı!” deyiverdim; eski arşivleri karıştırırken… Tüm sınıfın tek tek fotoğraflarını çektiğim albüm buldum. Sanırım slayt gibi bir şey yapmak için çekmiştim. Birkaçı hariç hepsini sildim. Sadece bir kaçı hariç…

Gittigidiyor kredi kartı engellemesi

Gittigidiyor kredi kartlarını engelleme stratejisi geliştirdi. En son benim 3 kredi kartımı engelledi. Birçok kişininkini de engelliyordur. Bununda bazı nedenleri var. Tabi biz nedenlerle ve beraberce çözümlere de bakalım (:

Aşağılık yaratık: İNSAN

Hepimiz insanız ve diğer canlılardan farkımız “düşünebilmek.” Ben de nedense bizim nevimizden daha aşağılık bir yaratık olmadığını düşünüyorum. Doğaya hiç yakışmayan, yaşanabilir dünyaya zarar veren, acıyı hakim kılan bir canlıdır insan.