Kategori: Haberler

Chiliz google 2FA doğrulama sorunu çözümü

Çözümden önce kısaca bahsetmek gerekirse; Chiliz borsasında yeni çıktığı zamanlarda 160 tane galatasaray fan token’ı yaklaşık 3500 TL karşılığında satın almıştım. Bugün baktığımda token tane fiyatının 115 TL olduğunu gördüm 160 token’ımı satmak için chiliz hesabıma girmek istedim.

Tufandan sonraki 150. gün

“Borsada çok para kaybettim” isimli yazıtımda gerçekleşen üzücü olaydan ve sonrasında gerçekleşen güzel gelişmelerde 150. gün. Bu günün ismine tarih koymak yerine böyle bir isim seçtim. Söz konusu yazıt güncellemelerle çok uzun bir yazıya dönüştüğü için güncellemelerin bir kısmına bu başlıktan devam edebiliriz..

Borsada rakibiniz: Yapay zeka!

Geçen gün trend çizgileri sizi doğruya götüremez, indikatörler aldatıcıdır dedim diye beni ismini vermek istemediğim bir telegram grubundan banladılar. Neymiş efendim o indikatörler ve çizgiler bu adamlara para kazandırıyormuş. Hepsi şans tesadüf ve yapay zekanın kendilerine çizdiği yol. Yapay zeka borsada yokmuş varsa bile o bu çizgileri çizdiğimizi bilmiyormuş. Adamlar komedi. Vay efendim vay. Beni gruptan attılar bak şimdi ne yapacağım diye ağlıyorum ya tirilyon […]

30 bin tl hibe sonuçları hakkında

Genç çiftçi 30 bin tl hibe başvuruları Nisan ayında son bulmuş, yaklaşık 30 gün içerisinde de sonuçların açıklanacağı bildirilmişti. Ancak bu süre zarfında hibe almayı hak kazananlar açıklanmadı.

Sahurda açığız

Sıcacık yatağınızdan kalkıp da sahurda açık yer aramak için uzaklara gitmenize gerek yok. Hem arabası olan vardır olmayan vardır. Boş verin. Siz masanızın başında kahvenizi yudumlayın. Kafkef.com, ziyaretçileri için 7 yıldır sahurda ve bayramda hizmete devam ediyor. 🙂

Suriyeliler ne zaman dönecek 2020

Merhaba sevgili arkadaşlar. Bugün birçok kimse gibi sizler de bu sayfaya ulaştınız ve “Suriyeliler ne zaman gidecek/dönecek 2018?” isimli yazımı okuyorsunuz. Aradığınız cevap burada… Yaklaşık 4 yıldır Ortadoğu coğrafyasını, haberlerini ve gelişmelerini iyi takip etmeye çalışan birisi olarak size hiçbir haber sitesinde bulamayacağınız net cevaplar vereceğim.

Suriyeli evlilik: bekarlık belgesi nasıl alınır?

Bekarlık belgesi: Selam sevgili kardeşlerim. Geçen yıl Suriyeli evliliği ile ilgili yazdığım yazıya çok farklı sorular gelmeye ve kafam karışmaya başladı. Bu yüzden bu yazıları kategorilendirmek istedim. Bunun yanı sıra eklemek istediğim konular da hasıl oldu.

Taşıma suyla değirmen dönmez

Yahu şu fox habere bazen sinirleniyorum ama şöyle tam yerinde bir haber anlayışıyla da görünce tekrar favorim oluveriyor. Tarım bakanımızın “daha da fazla et ithal edeceğiz” sözüne binaen böyle güzel mi güzel, takdire şayan başlıkta bir haber yapmışlar.