Kategori: Define

Define bilgileri

İstanbul kiralık dedektör

Tarihten bu yana gizlenmiş yer altı hazinelerinin tespitinde kullanılan dedektörler, elektromanyetik dalgaları yayarak, toprağın altında yer alan metal ya da değerli hazinelerin tespit edilmesini sağlayan elektronik aletlerdir. İstanbul dedektör aynı zamanda istenilen bölgeye elektromanyetik alan iletmektedirler.

Bizans altın bakır paraları

Merhabalar. Bu yazımızda bakır Bizans paraları ve fiyatları hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Bakır Bizans paralarının birçoğu çok eski dönemlere kadar uzanmaktadır. Fiyatlar ise değişiklik göstermektedir.

Satılık Garrett EURO ACE 250

Merhabalar. Hobi amaçlı satın aldığımız ACE 250 metal dedektörü farklı dedektörleri denemek için satıyorum. Özellikle tek para toplamak isteyenler için son derece ideal olan bir makinedir. Makinenin kalitesini anlatmaya gerek yok. Bilen bilir. Ülkemizde 7-8 bin liraya satılan dedektörler cihazımın yanında bir hiç…

Garrett AT GOLD (ikinci el satış)

Hobi amaçlı aldığımız GARRETT AT GOLD’un satış konusudur. 5 ay önce aldığım bu ürünü size de çekinmeden önerebilirim. Ama dolar pahalı olduğu için şu anda fiyatları eskiye nazaran yüksektir. Ancak ülkemizde üretilen dedektörlerin %99’unun dolandırıcılık amaçlı, çalışmayan, çöpü bile altın gösteren ürünler olduğunu varsayarsak: AT GOLD bedava sayılabilecek bir üründür.

Define için mezar kazmak

Selamun aleyküm sevgili arkadaşlar. Define bölümünün ilk yazısında böyle bir başlık seçtim. Öncelikle define için mezar kazmak nasıl anlaşılmalıdır? Dini ve ahlaki boyutları nedir? Tabi ki en önce resmi olarak yayın yapan bir internet sitesi olduğumuz için şunu bildirmek bizim görevimizdir: